Wybierz region

Wybierz miasto

  25. EDD. Święto Mostu i Żeliwa w Ozimku

  Plener przy Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi
  Ozimek, ul. Hutnicza/1

  18:00 Od 15.09.2017 do 17.09.2017

  • Wstęp wolny

  Zachęcamy do udziału w Europejskich Dniach Dziedzictwa, największego w Europie wydarzenia promującego dziedzictwo kulturowe. Co roku we wrześniu kraje, w ktorych odbywa się to wydarzenie, udostępniają do zwiedzania szerokiej publiczności liczne zabytki i miejsca kultury, a także organizują wykłady, wystawy i inne imprezy towarzyszące.

  Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego hasło przewodnie 25. edycji EDD w Polsce brzmi: „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”.

  ***

  25. Europejskie Dni Dziedzictwa 2017
  Krajobraz dziedzictwa-dziedzictwo krajobrazu

  15 - 17 września 2017
  Święto Mostu i Żeliwa
  Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi, Hutnicza 1, 46-040 Ozimek

  W dniach 15 – 17 września zapraszamy do udziału w Święcie Mostu i Żeliwa w Ozimku. Inauguracja wydarzenia plenerowego odbędzie się 15 września o godz. 18.00. W programie m.in. inscenizacje wydarzeń historycznych, nabożeństwo ekumeniczne w kościele ewangelickim (16 września o godz. 15.30), korowod historyczny, pokazy ginących zawodow i inscenizacja „bitwy o most” (17 września o godz. 14.00) z udziałem grup rekonstrukcyjnych. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?