Wybierz region

Wybierz miasto

  25. EDD. Zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi

  Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi
  Ozimek, ul. Hutnicza/1

  10:00 Od 9.09.2017 do 10.09.2017

  • Wstęp wolny

  Zachęcamy do udziału w Europejskich Dniach Dziedzictwa, największego w Europie wydarzenia promującego dziedzictwo kulturowe. Co roku we wrześniu kraje, w ktorych odbywa się to wydarzenie, udostępniają do zwiedzania szerokiej publiczności liczne zabytki i miejsca kultury, a także organizują wykłady, wystawy i inne imprezy towarzyszące.

  Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego hasło przewodnie 25. edycji EDD w Polsce brzmi: „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”.

  ***

  25. Europejskie Dni Dziedzictwa 2017
  Krajobraz dziedzictwa-dziedzictwo krajobrazu

  W ramach EDD, w dniach 9 - 10 i 16 - 17 września, w godz. od 10.00 do 22.00 zapraszamy do zwiedzania z przewodnikiem Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi zlokalizowanego przy ul. Hutniczej 1 w Ozimku. Szczegolnie polecamy wystawę pt. „Nowe zabytki w zbiorach muzeum”. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań