Wybierz region

Wybierz miasto

  Akcja: e-motywacja - spotkania interaktywne dla osób 50+

  Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku
  Ozimek, ul. Dłuskiego/4

  11:00 Czwartek, 8 października

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy osoby w wieku 50+ do udziału w projekcie pn. "Akcja e-motywacja", ktory Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku realizuje we wspołpracy z Fundacją Orange.

  Akcja e-motywacja to 6 wirtualnych spotkań - przy kawie oraz komputerze, w miłej i inspirującej atmosferze. Wideokonferencje będą odbywać się w czwartki o godzinie 11:00 od października do grudnia 2015 r., średnio dwa razy w miesiącu, w Bibliotece dla Dorosłych. W trakcie spotkań będziemy łączyli się za pośrednictwem Internetu ze studiem Fundacji Orange, gdzie porozmawiamy ze znanymi osobami, ktore zechcą się podzielić swoimi doświadczeniami z zakresu aktywności życiowej.

  Celem projektu "Akcja; e- motywacja" jest aktywizacja społeczna osob starszych - uzupełnienie zapasow odwagi i energii przydatnych do życia aktywnego i spełnionego. Każde spotkanie poświęcone będzie innemu tematowi, o ktorym porozmawiamy z innym gościem specjalnym. Dodatkowo swoją fachową wiedzą podczas wszystkich spotkań będzie dzielił się z seniorami psycholog i... skoczek spadochronowy Tomasz Kozłowski. Ponadto zgromadzeni w bibliotekach całej Polski uczestnicy wirtualnych spotkań będa mogli zadawać pytania gościom ze studia za pośrednictwem czatu.

  Pierwsze spotkanie online odbędzie się już w czwartek 8 października o godz. 11.00 w Bibliotece dla Dorosłych. Naszym wirtulnym gościem będzie znana aktorka, pani Emilia Krakowska.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?