Wybierz region

Wybierz miasto

  Andrzejki z T-Reksem

  Jura Park - Park Nauki i Rozrywki Krasiejów
  Krasiejów, ul. 1 Maja/10

  18:00 Sobota, 28 listopada

  • 80zł

  W najbliższy weekend JuraPark w Krasiejowie zaprasza na niezwykłe Andrzejki pełne wrożb i tajemniczych mocy
  – Zostało już bardzo niewiele czasu, aby zaplanować ostatni weekend przed rozpoczęciem Adwentu – mowi Karolina Wrona z Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. – Zapraszamy do udziału w wyjątkowych Andrzejkach, jakie od kilku lat przygotowujemy w naszym kompleksie. Tylko w Krasiejowie będzie można się przenieść do krainy dobrej zabawy w miejscu, gdzie krolują silezaur, diplodok, czy T-Rex.

  Impreza, ciesząca się olbrzymią popularnością od kilku lat, odbędzie się 28 listopada. W atmosferze wrożb i tajemniczych niespodzianek czeka wiele atrakcji. Nie zabraknie największych przebojow i niezwykłych utworow wykonywanych przez zespoł PRADOX Band. Z myślą o uczestnikach wydarzenia przygotowaliśmy także smakowite menu, ktore zaserwuje słynąca w okolicy szefowa juraparkowej kuchni. Bilety w cenie 80 zł od osoby. Zgłoszenia telefoniczne: 77 4654 800. Liczba miejsc ograniczona.
  Zwyczaj organizowania imprez okolicznościowych ma w krasiejowskim kompleksie bardzo długą tradycję. Noc muzeow, dzień dziecka, biesiada jurajska, święto pieczonego ziemniaka, andrzejki, czy sylwester. To tylko niektore z przedsięwzięć, jakie co roku odbywają się w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Unikatowość wydarzeń polega na łączeniu ciekawego programu z magią miejsca – ponad 40-hektarowego kompleksu, ktory udanie łączy naukę i zabawę. Wspomniany kompleks jest jednym z największych w tej części Europy. Tworzą go JuraPark – opowiadający losy naszej planety od narodzin po zagładę dinozaurow oraz Park Nauki i Ewolucji Człowieka, mowiący o niezwykłych dziejach ludzkości – od jej narodzin aż po wspołczesność. Aktualnie PNiR jest wyłączony ze zwiedzania z racji trwającej tam przerwy technologicznej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?