Wybierz region

Wybierz miasto

  Babski Fajrant

  Dom Kultury w Ozimku
  Ozimek, ul. Dłuskiego/4, +48 77 465 11 39

  18:00 Sobota, 10 marca

  • Wstęp wolny

  Z okazji Dnia Kobiet, 10 marca, serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na Babski Fajrant, imprezę, podczas ktorej będzie można oderwać się od problemow dnia codziennego i zrelaksować w przygotowanej specjalnie dla kobiet strefie Health&Beauty. W holu Domu Kultury będą ustawione stoiska oferujące swoje usługi upiększające i zdrowotne m. in. zabiegi na dłonie, zabiegi relaksacyjne, makijaż. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00.

  W programie:

  - Strefa „Health&Beauty” w holu DK
  - Pokaz taneczno-wokalny „Kobiety kobietom” i LOTERIA (bezpłatna,
  numerowana wejściowka do nabycia w Sekretariacie DK)
  - Wernisaż wystawy sekcji Fotokomorka pt. „Jasminum”

  Podczas loterii zostaną rozlosowane kupony rabatowe, vouchery, bony m.in. na zabiegi kosmetyczne, zajęcia sportowe, masaże oraz drobne upominki. Proszę zachować numerowaną wejściowkę, ponieważ weźmie udział w losowaniu nagrod. Bezpłatne wejściowki do nabycia w sekretariacie DK oraz przed samą imprezą (ilość miejsc jest ograniczona).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań