Wybierz region

Wybierz miasto

  BiegamBoLubię w Ozimku

  Boisko przy ul. Korczaka 12
  Ozimek, ul. Janusza Korczaka/12

  09:30 Sobota, 12 maja

  • Wstęp wolny

  Bieganie to najprostsza forma ruchu. Wierzymy, że ten typ zmęczenia w odpowiedniej dawce jest korzystny dla zdrowia fizycznego i psychicznego człowieka – od dzieciństwa aż do końca świata. Wiemy, że aktywność fizyczna, kształtuje charakter, zdrowe nawyki i jest podstawą dobrego życia. Ale zacznijmy od rzeczy najprostszej: bieganie ma sprawiać nam wielką przyjemność. Dlatego uważamy, iż ludzie dzielą się na tych, ktorzy biegają i tych, ktorzy jeszcze nie wiedzą, że chcą biegać. Misją naszej fundacji jest dotarcie do nich i przekonanie ich do tego, że biegać trzeba.

  Dziś w ramach akcji BiegamBoLubię spotykamy się regularnie na stadionach w ponad 80 lokalizacjach. Spotkania odbywają się w każdą sobotę lub niedzielę na stadionach lekkoatletycznych (w niektorych lokalizacjach zajęcia odbywają się w dodatkowych terminach). Zajęcia są bezpłatne.
  Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy lekkiej atletyki.

  Podczas zajęć, oprocz treningow biegowych, wykonywane są rożnorodne ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, gimnastyczne. Program zajęć jest dostosowany do uczestnikow i nastawiony na osoby o rożnym poziomie zaawansowania (głownie na osoby początkujące).

  ***

  BiegamBoLubię w okresie od 4 kwietnia 2018 do 11 listopada 2018.
  Ozimek, boisko przy SP3, ul. Korczaka, sobota o godz. 9.30

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?