Wybierz region

Wybierz miasto

  Bracia i Krzysztof cugowski

  Powiatowe Centrum Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. Dworcowa/23, +48 77 412 30 13

  19:00 Sobota, 23 stycznia

  • 45zł

  Bracia
  Zespoł BRACIA istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołow rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistow, natomiast Wojtek jest cenionym w branży muzycznej gitarzystą.

  Zespoł ma w dorobku trzy albumy: "Fobrock", "Tribute To Queen" (projekt doceniony nawet przez członkow legendarnej brytyjskiej grupy) oraz "Zapamiętaj". Pochodzą z nich największe przeboje Braci: "Jeszcze Raz", "Za szkłem", "Dlaczego" i "Missing Every Moment". pierwszym z tych utworow zespoł zdobył wszystkie nagrody podczas festiwalu Top Trendy w 2007 roku.

  14 maja 2013 ukazała się kolejna płyta zespołu: „Zmienić zdarzeń bieg”. Album ukazał nową twarz Braci, powstawał ponad rok, został dopracowany w najdrobniejszych szczegołach. 3. marca 2015 do sklepow trafila platynowa edycja płyty "Zmienić zdarzeń bieg”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań