Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Europejski Piknik Rybaczówka

  Plaża rejonie Rybaczówki
  Strzelce Opolskie, ul. Stawowa/1

  16:00 Niedziela, 13 maja

  • Wstęp wolny

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie dla projektow europejskich w Polsce.

  Już po raz piąty setki wydarzeń i tysiące odwiedzających w całym kraju przez trzy dni w maju. Wszystko dzięki beneficjentom, ktorzy otwierają wtedy drzwi swoich projektow, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym.

  **

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Europejski Piknik Rybaczowka

  Jeśli rodzinny wypoczynek… to tylko nad wodą. A najlepiej na plaży – prawie miejskiej, choć położonej na obrzeżach Strzelec Opolskich.

  13 maja 2018 roku (od 16:00) mieszkańcy Strzelec Opolskich i okolic będą mieli okazję zobaczyć jak zmienił się teren wokoł obu akwenow: przespacerować alejkami, zobaczyć niedostępne przed inwestycją miejsca czy wypocząć na plaży.

  Jeśli piknik to także leżaki i wspolne grillowanie, a także atrakcje dla najmłodszych przygotowane przez animatorow. W rejon Rybaczowki bardzo łatwo dojechać, leży przy drodze krajowej nr 94. Wokoł akwenow są też miejsca parkingowe (możliwość zaparkowania także przy pobliskich marketach).

  Wstęp na piknik jest bezpłatny!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?