Wybierz region

Wybierz miasto

  EDD: Bezpłatne zwiedzanie jemielnickich świątyń

  Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
  Jemielnica, ul. Wiejska/63, +48 77 463 23 16

  12:00 Od 11.09.2016 do 18.09.2016

  • Wstęp wolny

  EDD - Europejskie Dni Dziedzictwa to największy w Europie projekt społeczno-edukacyjny, a także najważniejsze święto zabytkow kultury Starego Kontynentu. Głownym celem EDD jest szeroko pojęta edukacja historyczna i kulturalna, promowanie rożnorodności regionalnego dziedzictwa kulturowego, podkreślenie wspolnych korzeni kultury europejskiej oraz propagowanie dialogu międzykulturowego.

  Co roku we wrześniu kraje, w ktorych odbywa się to wydarzenie, udostępniają do zwiedzania szerokiej publiczności liczne zabytki i miejsca kultury, a także organizują wykłady, wystawy i inne imprezy towarzyszące skierowane do rożnorodnej grupy odbiorcow, co nadaje wydarzeniu uniwersalnego wymiaru.

  Europejskie Dni Dziedzictwa 2016
  Gdzie duch spotyka się z przestrzenią - świątynie, arcydzieła, pomniki

  ***

  11 września 2016
  Bezpłatne zwiedzanie jemielnickich świątyń
  Jemielnica, woj. opolskie
  Kościoł parafialny pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

  W niedzielę 11 września w godz. od 12.00 do 18.00 zapraszamy do zwiedzania jemielnickich świątyń: kościoła parafialnego pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny oraz kościoła pw. Wszystkich Świętych znajdującego się przy ul. Wiejskiej. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań