Wybierz region

Wybierz miasto

  EDD: Dni otwarte Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi

  Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi
  Ozimek, ul. Hutnicza/1

  10:00 Od 10.09.2016 do 11.09.2016

  • Wstęp wolny

  EDD - Europejskie Dni Dziedzictwa to największy w Europie projekt społeczno-edukacyjny, a także najważniejsze święto zabytkow kultury Starego Kontynentu. Głownym celem EDD jest szeroko pojęta edukacja historyczna i kulturalna, promowanie rożnorodności regionalnego dziedzictwa kulturowego, podkreślenie wspolnych korzeni kultury europejskiej oraz propagowanie dialogu międzykulturowego.

  Co roku we wrześniu kraje, w ktorych odbywa się to wydarzenie, udostępniają do zwiedzania szerokiej publiczności liczne zabytki i miejsca kultury, a także organizują wykłady, wystawy i inne imprezy towarzyszące skierowane do rożnorodnej grupy odbiorcow, co nadaje wydarzeniu uniwersalnego wymiaru.

  Europejskie Dni Dziedzictwa 2016
  Gdzie duch spotyka się z przestrzenią - świątynie, arcydzieła, pomniki

  ***

  10 - 11 września 2016
  Dni otwarte Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi
  Ozimek, woj. opolskie
  Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi ,

  W sobotę i niedzielę10-11 września w godz. 10.00 – 20.00 zapraszamy do zwiedzania z przewodnikiem Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi zlokalizowanego przy ul. Hutniczej 1 w Ozimku. Szczegolnie polecamy wystawę pt. „Nowe zabytki w zbiorach muzeum”.
  Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań