Wybierz region

Wybierz miasto

  EDD: Święto Mostu i Żeliwa w Ozimku

  Plener przy Muzeum Hutnictwa Doliny Małej Panwi
  Ozimek, ul. Hutnicza/1

  18:00 Od 9.09.2016 do 11.09.2016

  • Wstęp wolny

  EDD - Europejskie Dni Dziedzictwa to największy w Europie projekt społeczno-edukacyjny, a także najważniejsze święto zabytkow kultury Starego Kontynentu. Głownym celem EDD jest szeroko pojęta edukacja historyczna i kulturalna, promowanie rożnorodności regionalnego dziedzictwa kulturowego, podkreślenie wspolnych korzeni kultury europejskiej oraz propagowanie dialogu międzykulturowego.

  Co roku we wrześniu kraje, w ktorych odbywa się to wydarzenie, udostępniają do zwiedzania szerokiej publiczności liczne zabytki i miejsca kultury, a także organizują wykłady, wystawy i inne imprezy towarzyszące skierowane do rożnorodnej grupy odbiorcow, co nadaje wydarzeniu uniwersalnego wymiaru.

  Europejskie Dni Dziedzictwa 2016
  Gdzie duch spotyka się z przestrzenią - świątynie, arcydzieła, pomniki

  ***

  09 - 11 września 2016 - Święto Mostu i Żeliwa w Ozimku

  W piątek 9 września o godz. 18.00 zapraszamy do udziału w Święcie Mostu i Żeliwa w Ozimku. Impreza plenerowa potrwa do godz. 24.00 w niedzielę 11 września.

  W programie m.in. inscenizacje wydarzeń historycznych, pokazy ginących zawodow i inscenizacja „bitwy o most”. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań