Wybierz region

Wybierz miasto

  Formacja Chatelet - GOŁOLEĆ

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. plac Żeromskiego/7, +48 77 463 00 50

  20:00 Niedziela, 25 stycznia

  • 40zł

  Zapraszamy na program znakomitego kabaretowego humoru, ktory zaprezentuje Formacja Chatelete !

  Formacja Chatelet - niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy - ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości.

  Najnowszy program Formacji Chatelet to zaskoczenia, powiew świeżości i zabawa w profesjonalnym stylu, wypracowanym przez Formację na przestrzeni kilkunastu lat. To mieszanka kabaretu, teatru i improwizacji, bez ktorej nie może obyć się żaden spektakl tego zespołu. „Gołoleć” jest także mrugnięciem oka do widza – celowy błąd słusznie nasuwa rożne skojarzenia. To spektakl o małych poślizgach i bolesnych upadkach, z ktorych podnoszenie się może być całkiem zabawne. Codzienne życiowe sytuacje taplają się tu w oparach absurdu. Formacja korzysta z rożnych środkow – klasyczne skecze i monologi przeplatają dopracowane muzycznie piosenki, a całości charakteru dopełnia zaskakująca scenografia.

  "Formacja Chatelet. Oderwij się z nami od rzeczywistości!" - to hasło promujące najnowszy program zespołu. A więc Oderwij się i "Gołoleć"!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?