Wybierz region

Wybierz miasto

  III Festiwal Strzeleckie Ogrody Jazzowe

  Cafe Kultura. Kawiarnia Artystyczno Literacka
  Strzelce Opolskie, ul. Stefana Wyszyńskiego/7

  19:00 Od 7.10.2017 do 7.12.2017

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy już po raz trzeci na FESTIWAL Strzeleckie ogrody jazzowe!
  Patronat Artystyczny nad festiwalem Bernard Maseli - dr hab., prof. Akademii Muzycznej w Katowicach.
  Najbardziej rozpoznawalny w Polsce wibrafonista, a poza tym kompozytor, aranżer, producent muzyczny i pedagog. Urodzony w Strzelcach Opolskich.

  Festiwal po raz pierwszy odbył się w roku 2015 w kawiarni artystyczno – literackiej C@fe Kultura Strzeleckiego Ośrodka Kultury. Miejsce to posiada niepowtarzalny klimat, aranżowany specjalnie pod konkretne wydarzenia kulturalne, ze względu na odbywające się tu wernisaże malarskie, interaktywne spotkania tematyczne czy inne wydarzenia artystyczne. Sama kawiarnia powstała dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ma za zadanie krzewienie i propagowanie kultury przez duże „K”.

  Tegoroczny festiwal, odbywać się będzie jesienią i podobnie jak jego poprzednie edycje gościć będzie wiele gwiazd jazzu.
  Patronat artystyczny nad wydarzeniem corocznie obejmuje Bernard Maseli – światowej sławy muzyk jazzowy pochodzący ze Strzelec Opolskich, dzięki czemu jest ono na najwyższym poziomie artystycznym :)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?