Wybierz region

Wybierz miasto

  Jurapark - Poznaj Swoich Przodków w Cyfrowym Parku Ewolucji

  Jura Park - Park Nauki i Rozrywki Krasiejów
  Krasiejów, ul. 1 Maja/10

  Od 1.01.2015 do 31.12.2015

  • Brak informacji o cenie

  I ETAP podroży – hol głowny – poczekalnia.

  W dzisiejszych czasach ruch w przestrzeni kosmicznej jest już bardzo duży, nie zapomnijcie więc zarezerwować sobie wejścia na swoj prom.

  II ETAP podroży – prom kosmiczny

  Usiądźcie wygodnie i rozkoszujcie się Waszym pierwszym lotem w Kosmos. Przez wizjery promu zobaczycie oddalający się dok, aż do osiągnięcia orbity wokołziemskiej. To ważny moment, właśnie wtedy przeniesiecie się w czasie o miliony lat. Następnie zadokujecie do stacji orbitalnej – wehikułu czasu . Wszystko, co najlepsze dopiero przed wami.

  III Etap podroży – wehikuł czasu

  Znajdując się w wehikule czasu starajcie się przestrzegać reguł zapewniających synchronizację w czasie i komfort zwiedzania. Pilnujcie swoich przewodnikow inaczej możecie zostać zapętleni w czasie na zawsze.

  Wystawa Świadectwa Ewolucji

  To uzupełnienie ścieżki edukacyjnej mającej na celu przedstawienie problemu naszego pochodzenia. Dowiecie się czym jest ewolucja, obejrzycie niezwykłą galerię małp i małpiatek, a także przodkow człowieka.

  Przygotowaliśmy dla Was rownież inne ekspozycje.

  Ekspozycja –„Człowiek z lodowca” – Oetzi – spotkacie się z najstarszą na świecie ludzką mumią.

  Ekspozycja „Rozwoj naczyń” – dowiecie się jak rozwijały się najważniejsze sprzęty w naszych gospodarstwach domowych.

  Ekspozycja „Rozwoj pisma” – dowiecie się jak ludzie w dawnych czasach zapisywali informacje.

  Ekspozycja „Grobowiec” – tu spotkacie się z czymś naprawdę niezwykłym. Przedstawimy Wam rekonstrukcję grobu książęcego pochodzącego z czasow kultury przeworskiej

  Ekspozycja „Rozwoj narzędzi” – poznacie jak powstało jedno z najważniejszych narzędzi człowieka – noż, od tych najbardziej prymitywnych aż do wspołczesnych.

  Ekspozycja „Wszyscy jesteśmy braćmi”
  Na deser proponujemy Wam wystawę interaktywną, ktora pokaże Wam, że jesteście blisko spokrewnieni z przyjaciołmi z klasy, waszą wychowawczynią, Mikołajem Kopernikiem, a nawet z mieszkańcami odległej Alaski. Przybliżymy Wam problem pokrewieństwa, zrożnicowania etnicznego oraz etapy zasiedlania kuli ziemskiej.

  KLASA PRZYSZŁOŚCI

  A może jesteś nauczycielem lub wykładowcą? Oddajemy do Twojej dyspozycji miejsce, w ktorym przeprowadzisz lekcję swoich marzeń. Wykorzystaj do tego celu nasze nowoczesne urządzenia jako pomoc dydaktyczną. Obsługa jest bardzo łatwa, przyjemna i intuicyjna. Bez wysiłku przeprowadzisz lekcję przyszłości, a Twoi uczniowie nie będą chcieli, by się skończyła.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań