Wybierz region

Wybierz miasto

  JuraTube MeetUp: Blogerzy vs. dinozaury

  Jura Park - Park Nauki i Rozrywki Krasiejów
  Krasiejów, ul. 1 Maja/10

  10:30 - 18:15 Sobota, 1 sierpnia

  • 49zł

  Na terenie JuraParku odbędzie się spotkanie z popularnymi YouTuberami, czyli tworcami wideoblogow zamieszczanych na tej najpopularniejszej platformie wideo. Udział w akcji wezmą m.in.:

  • Cyber Marian – jego znaki rozpoznawcze to grube okulary, sztuczne wąsy, peruka i... specyficzne poczucie humoru. Na stałe jego kanał na YouTube obserwuje ponad 300 000 unikalnych użytkownikow;

  • Mowiąc Inaczej – promotorka piękna języka polskiego. Jedyna kobieta w zespole YouTuberow, ktorą śledzi ponad 120 000 fanow na YouTube;

  • Smav – śledzi go na stałe ponad 210 000 osob, ktore lubią jego humorystyczne i żartobliwe wyzwania i opowieści;
  • Kiślu – prowadzi kanał na YT o charakterze humorystycznym oraz gamingowym, ktory obserwuje ponad 100 000 użytkownikow;
  • oraz Thor – tworca gamingowego kanału, ktory śledzi ponad 50 000 osob.

  W trakcie spotkania odbędą się występy oraz rozmowy o charakterze rozrywkowym i popularnonaukowym. W tym zakresie niezwykłymi opowieściami związanymi z dinozaurami i początkami człowieka będzie się dzielić dr Andrzej Boczarowski, ekspert JuraParku i jeden z pomysłodawcow eParku Nauki i Ewolucji Człowieka. Oprocz pokazow na scenie głownej powstanie rownież specjalna strefa dla graczy. W ramach niej Youtubowi gamerzy będą popisywać się swoimi umiejętnościami oraz będą rywalizować z uczestnikami MeetUpu. W ramach projektu zostanie przygotowana także prehistoryczna strefa zabaw i zawodow sportowych, nawiązującej do tematyki miejsca, w ktorym się odbywa.

  Bilet na wydarzenie zawiera rownocześnie wejściowkę do JuraParku. Jego cena to 49 zł w przedsprzedaży i 59 zł w dniu wydarzeniu. Przedsprzedaż prowadzona jest na stronie: http://www.biletin.pl/pl/festiwal/juratube-meetup-youtuberzy-vs-dinozaury-krasiejow-k-opola-2015/3597/bilety.html .
  Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie to jeden z największych w Europie kompleksow edukacyjnych, łączących zabawę i wiedzę na najwyższym poziomie. Ponad 40-hektarowy obszar składa się z interaktywnego muzeum – Parku Nauki i Ewolucji Człowieka oraz JuraParku, gdzie opowiadane są dzieje naszej planety od jej powstania do wyginięcia dinozaurow. Na gości czekają m.in. prehistoryczne oceanarium, ścieżka paleontologiczna z ponad 200 modelami dinozaurow, pawilon paleontologiczny oraz kompleks rozrywkowy z placem zabaw, karuzelami oraz kąpieliskiem, gdzie można bezpiecznie spędzać czas nad wodą pod opieką ratownikow WOPR.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?