Wybierz region

Wybierz miasto

  Kasia Cerekwicka - Koncert Kolęd

  Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Wawrzyńca
  Strzelce Opolskie, ul. Kołłątaja/(77) 4, +48 77 461 24 42

  19:00 Piątek, 29 grudnia

  • Wstęp wolny

  Przed kończącym się starym rokiem przeżyjmy magiczny koncert kolęd w wykonaniu Kasi Cerekwickiej.

  Katarzyna Cerekwicka to charyzmatyczna wokalistka o silnej, ale niezwykle ciepłej barwie głosu. Piosenkarka i autorka tekstow. Jej płyty to za każdym razem odzwierciedlenie jej duszy. Nie raz zaskakiwała na swoich albumach zmysłowym wręcz intymnym klimatem, zawierającym wiele osobistych wyznań.
  Artystka znana z aksamitnego altu przedstawi nam swoją wigilijną opowieść utkaną – jak sama mowi – ze wspomnień, tęskonot i marzeń.

  Podczas koncertu, w towarzystwie wybitnych muzykow, Kasia Cerekwicka wykona najpiękniejsze polskie kolędy oraz piosenki świąteczne.
  Usłyszymy ulubione kolędy wokalistki m.in.: Pojdźmy wszyscy do stajenki, Cicha noc, Przybieżeli do Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi
  w wyjątkowych aranżacjach, w ktorych magiczny głos Kasi łączy się płynnie z dźwiękami pianina, kontrabasu, gitary i perkusji, a także pięknymi solowkami trąbki czy flugelhornu.

  Koncert Kolęd Kasi Cerekwickiej to nie tylko niezwykła uczta muzyczna, ale także szansa na to, by choć trochę dłużej zatrzymać przy sobie świąteczny nastroj.

  Zapraszamy serdecznie!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Ja (gość)

  A w którym roku ten koncert kolęd?

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań