Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Anny Wyszkoni "Kolędy Wielkie" - Strzelce Opolskie

  Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Wawrzyńca
  Strzelce Opolskie, ul. Kołłątaja/(77) 4, +48 77 461 24 42

  19:00 Czwartek, 29 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Ania Wyszkoni: Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstow. Przez 14 lat była związana z zespołem Łzy, lecz od 2009 roku podąża własną muzyczną drogą. Właścicielka czterech Platynowych i dwoch Złotych Płyt. Jej solowy album „Pan i Pani” uzyskał status Platynowej Płyty, przekraczając nakład 40 tys. egzemplarzy.
  13 listopada 2012 odbyła się premiera drugiego studyjnego albumu piosenkarki, zatytułowanego „Życie jest w porządku”. Album promowany był singlem „Zapytaj mnie o to, kochany”, ktorego premiera odbyła się 22 września 2012.
  W styczniu 2013 „Życie jest w porządku” uzyskało status złotej płyty. Wtedy też Wyszkoni zapowiedziała wydanie drugiego singla promującego album, na ktorego wybrany został utwor „W całość ułożysz mnie”. Jego oficjalna premiera odbyła się 21 stycznia 2013.
  Marek Jackowski, z ktorym Ania nie tylko ściśle wspołpracowała, ale i zaprzyjaźniła się, zmarł nagle 18 maja 2013 roku w swoim domu we Włoszech. Album „Marek Jackowski” ukazał się już po Jego śmierci, 22 października 2013 roku. W styczniu 2014 ZPAV uznał status Złotej Płyty. W lipcu 2015 zaprezentowała teledysk do singla „Dzięki za dźwięki”. 27 maja 2016 wystąpiła w koncercie Platynowym podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie, dzięki zdobyciu podwojnej platyny za album Życie jest w porządku. Dzień poźniej podczas tego festiwalu zagrała recital z okazji 20-lecia swojej pracy artystycznej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?