Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Kasi Kowalskiej

  Powiatowe Centrum Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. Dworcowa/23, +48 77 412 30 13

  19:00 Sobota, 13 maja

  • 50zł

  Koncert akustyczny Kasi Kowalskiej z Zespołem, serdecznie zapraszamy!

  Kasia Kowalska: Jako nastolatka, na znak buntu przeciw powszedniości życia w małym miasteczku, z głową ogoloną jak Sinead O'Connor, uciekła z domu na rockowy festiwal do Jarocina. Już wtedy muzyka była dla niej czymś niezwykłym, ogromnym źrodłem emocji i siły.
  Dziś to ona, poprzez swą muzykę, daje ludziom wyjątkowe emocje i siłę, by zmierzyć się z codziennością. Ma na swoim koncie wiele płyt i prestiżowych nagrod i choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostają niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięki, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją wykonuje. Kasia Kowalska oprocz wielu projektow i kooperacji muzycznych bierze też udział w projekcie Panny Wyklęte, dla ktorego – wraz z Darkiem Maleo Malejonkiem – stworzyła kompozycję „Niezłomni”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?