Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Mateusza Ziółko

  Powiatowe Centrum Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. Dworcowa/23, +48 77 412 30 13

  19:00 Piątek, 20 października

  • 45zł

  Zapraszamy na koncert Mateusz Ziołko z Zespołem! Zespoł, ktoremu lideruje wokalista Mateusz Ziołko znany z programow telewizyjnych "Mam talent" oraz "Jaka to melodia?".

  **

  Mateusz Ziołko: Mając 15 lat, założył swoj pierwszy zespoł. Szerszej publiczności zaprezentował się pierwszy raz w 2008 roku, biorąc udział w programie „Mam Talent” na antenie TVN, gdzie szybko zyskał przychylność jurorow oraz sympatię widzow.
  W 2012 roku wraz z zespołem pojawił się także w „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. W międzyczasie występował jako gość specjalny w poszczegolnych odcinkach „Jaka To Melodia”.
  Na scenie można go było zobaczyć i posłuchać w wielu projektach: „Michael Jackson Symfonicznie”, „Freddie Mercury Symfonicznie”, „Queen Story” czy podczas koncertow z Orkiestrą Akademii Bethowenowskiej oraz Orkiestrą Symfonikow Bydgoskich. Wystąpił także na jednej scenie z Amy McDonald, Coolio oraz Johnem Milesem w duecie podczas polskiej edycji światowej trasy Night Of The Proms.
  W 2013 Mateusz Ziołko został zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” na antenie TVP2, tym samym podpisując kontrakt z wytwornią. Artysta został rownież laureatem głownej nagrody w konkursie „Superdebiuty 2014” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

  Debiutacka płyta Mateusza Ziołko pt. "Na nowo" wzięła szturmem sklepowe połki i już w dniu premiery 26 maja 2017 osiągnęła status ZŁOTEJ PŁYTY. Debiutancki album Mateusza Ziołko, to płyta na ktorą czekało wiele osob.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań