Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Paweł Szymański

  Blues Bar
  Zawadzkie, ul. Dworcowa/12A

  20:00 Piątek, 15 września

  Śpiewający autor i gitarzysta, muzycznie poruszający się w obszarach muzycznych mieszczących w okolicach archaicznego bluesa, ballady i folku. "Dziecko Rawy Blues" - w latach 1993-2014 dziewięć razy na głownej scenie Spodka!

  W roku 1997 TVP Katowice zrealizowała program telewizyjny "Paweł Szymański - to moj blues", wielokrotnie emitowany w TV Polonia i TVP 2.
  W latach 2009-2012 ukazały się trzy płyty z autorskim materiałem Pawła Szymańskiego. Aktywny estradowo, występuje solo (jako tzw. człowiek - orkiestra), lub w małych akustycznych składach. Koncert promuje solową płytę Pawła Szymańskiego "Szpital Św. Jakuba", ktora ukazała się nakładem wytworni Flower Records w maju 2017 r.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?