Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert "Miłość to taka stara gra" Żaneta Plotnik - wokal, Piotr Skrzypiec - piano

  Cafe Kultura. Kawiarnia Artystyczno Literacka
  Strzelce Opolskie, ul. Stefana Wyszyńskiego/7

  19:00 Sobota, 14 maja

  • Brak informacji o cenie

  Żaneta Plotnik – wokalistka. Reprezentantka Polski w Paryżu w Global Singing Talent Search Avon Voices 2011. Wystąpiła na 47 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie Debiuty 2010. Nagrodzona za najlepszy debiut podczas KFPP 2010 w plebiscycie słuchaczy Radia Opole. Odtworczyni głownej roli w musicalu Wybor w Amfiteatrze Opolskim. W 2014 roku za działalność artystyczną otrzymała Nagrodę Marszałka Wojewodztwa Opolskiego dla animatorow i tworcow kultury Opolizensi Arte Laureato 2014. Jest laureatką wielu konkursow wokalnych oraz wokalistką o wszechstronnych zainteresowaniach muzycznych od popu, jazzu, soulu, po piosenkę aktorską. Często koncertuje w kraju i za granicą, bierze udział w przedstawieniach teatralnych i nagraniach radiowych. Założycielka i prowadząca Klub Wokalisty wspierający młode talenty. W muzyce najbardziej ceni emocje i nieustanną możliwość poszukiwania dźwiękow. Wspołpraca m.in.: Take Style, Two Smiles, NHBProjekt, Radiowy Kabaret Teka, Teatr Eko Studio.

  Piotr Skrzypiec – pianista, akompaniator, aranżer i kompozytor. Członek opolskiego zespołu jazzowego Take Style. Założyciel i prowadzący Wokalne Studio Kształcenia Jazzowego w Opolu oraz Studio Piosenki Debiut. Bierze udział w licznych projektach muzycznych i konkursach. Wspomnieć można m.in. festiwal „Jazz nad Odrą”, Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki koncert „Debiuty” z zespołem „Bez Dam”, „Jazz w Rudnikach”. Pracował jako akompaniator-korepetytor w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.Zdał egzamin przed komisją Ministerstwa Kultury i Sztuki upoważniający do wykonywania zawodu muzyka estradowego. Wspołpracował z Teatrem J.Kochanowskiego i Teatrem Lalki i Aktora jako muzyk, korepetytor, kierownik zespołu czy jako aranżer muzyki do spektaklu w reżyserii Marka Sikory „Happy End”. Akompaniator i wspołtworca Radiowego Kabaretu Teka.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?