Wybierz region

Wybierz miasto

  KONCERT Renata Przemyk AKUSTIK TRIO

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. plac Żeromskiego/7, +48 77 463 00 50

  19:00 Niedziela, 6 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  To kameralny projekt, w ktorego skład wchodzą oprocz wokalistki (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, głownie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści. Zobaczyć i usłyszeć możemy Piotra Wojtanowskiego grającego na basie i gitarze akustycznej, na głownej gitarze akustycznej- Grzegorza Palkę. Artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane ale nie brakuje rownież tych najnowszych. Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie. Dają się słyszeć subtelności, ktore wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor głowny.
  Koncert, choć bardziej nastrojowy od tych, ktore znamy z dużych sal czy plenerow, jest pełen zaskakujących zwrotow, energii, wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz, co za tym idzie, przekaz wszystkich piosenek, ktore nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbior tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, rownie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

  Renata Przemyk – wokal, gitara, darabuka, akordeon, dzwonki, kalimba, cymbałki i inne instrumenty perkusyjne
  Grzegorz Palka– gitara akustyczna
  Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?