Wybierz region

Wybierz miasto

  Latino w ogrodzie

  Scena Plenerowa w ogrodzzie PCK
  Strzelce Opolskie, ul. Dworcowa/23

  19:00 Sobota, 28 lipca

  • 20zł

  Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich zaprasza na wyjątkowy koncert - Latino w ogrodzie
  Muzyczna podroż po Ameryce Łacińskiej.
  Wystąpi Polka o latynoskiej duszy
  Magdalena Lechowska wraz z muzykami

  ***

  Magdalena Lechowska urodziła się w Krakowie, ale dorastała w egzotycznej Kolumbii, chłonąc od najmłodszych lat tamtejsze rytmy, melodie i kulturę iberoamerykańską. To jedyna Polska wokalistka mająca w swoim repertuarze takie gatunki muzyczne jak flamenco, tango argentyńskie, salsę, rancherę meksykańską, bolera, kumbię i muzykę andyjską.
  Ponadto, to pierwsza i jedyna Polska wokalistka, ktora tłumaczy polskie piosenki na język hiszpański oraz hiszpańskie i latynoskie melodie na język polski!
  Wieloletni pobyt w Ameryce Południowej pozostawił niezatarty ślad w jej życiu i zainteresowaniach muzycznych. Jej pasją od zawsze była muzyka, a bogactwo rytmow i brzmień, z jakimi miała styczność na co dzień, było bezcennym źrodłem muzycznej inspiracji. Wywarło ogromny wpływ na jej zainteresowania muzyką latynoską, flamenco, czy tangiem.
  W dzieciństwie uczyła się gry na skrzypcach u boku swojego ojca - Andrzeja Lechowskiego. W dorobku artystycznym ma występy jako skrzypaczka w licznych orkiestrach kameralnych w Kolumbii. Po powrocie do Polski odkryła pasję do śpiewu, wyrażając w ten sposob nostalgię i tęsknotę za krajem swojego dzieciństwa. (muzyka latynoska, zespoł latino, latin music, muzyka kubańska).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?