Wybierz region

Wybierz miasto

  Łowcy.B w Ozimku

  Dom Kultury w Ozimku
  Ozimek, ul. Dłuskiego/4, +48 77 465 11 39

  18:00 Piątek, 16 października

  Zapraszamy na występ kabaretu Łowcy.B, ktory odbędzie się w piątek, 16 października o godz. 18.00 w sali widowiskowej Domu Kultury.

  Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat.
  Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwoch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprocz tego Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Gorze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku.

  Spektakl Łowcow to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, ktorego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży.

  Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Gora, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program z 2015 roku nosi tytuł „Także tego…” i łączy wszystkie zalety poprzednich programow.

  Kto raz był na spektaklu Łowcow wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopakow lepszym treningiem niż Chodakowska.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?