Wybierz region

Wybierz miasto

  Majówka z Multiplay

  Dom Kultury w Ozimku
  Ozimek, ul. Dłuskiego/4, +48 77 465 11 39

  14:00 Niedziela, 31 maja

  • Brak informacji o cenie

  W programie gra miejska, konkursy, zabawy, pokazy i bezpłatny poczęstunek z grilla - Grupa Multiplay, dostawca internetu, telefonii i telewizji, ktora realizuje w gminie Ozimek unijny projekt budowy sieci światłowodowej, serdecznie zaprasza mieszkańcow na wspolną zabawę. Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 w niedzielę 31 maja na placu przy Domu Kultury w Ozimku.

  Gra miejska przypomina zabawę w podchody z tą rożnicą, że uczestnicy realizują szereg zadań o rożnej trudności. Miasto staje się planszą gry. Uczestnicy sami decydują, w jakiej kolejności będą realizować zadania. Za każde z nich przyznawane są punkty. Do gry mogą zgłosić się drużyny składające się z dwoch, trzech lub czterech osob. Każda drużyna wyłania lidera. Nie nakładamy ograniczeń wiekowych, ale ze względu na konieczność poruszania się w przestrzeni miejskiej zalecamy, by liderem każdej drużyny była osoba pełnoletnia. Drużyny, ktore zdobędą najwięcej punktow, otrzymają nagrody.

  Co może się przydać:

  - aparat fotograficzny lub telefon komorkowy z aparatem (niektore zadania wymagają zrobienia zdjęcia),
  - wygodne obuwie,
  - parasol na wypadek deszczu.

  Pozostałe materiały konieczne do wykonania zadań zapewnia organizator.

  Na zakończenie Majowki z Multiplay, o godz. 18.00, zapraszamy do Domu Kultury na spektakl dla dzieci w wykonaniu starszej grupy Teatru Animacji SANMUN.

  Partnerami wydarzenia są: Urząd Gminy i Miasta, Dom Kultury, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Dolina Małej Panwi oraz Komisariat Policji w Ozimku.

  Zapraszamy rodzicow z dziećmi oraz grupy przyjacioł!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?