Wybierz region

Wybierz miasto

  Michał Bajor - Recital z Nowym Programem: Moje Podróże

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. plac Żeromskiego/7, +48 77 463 00 50

  18:00 Niedziela, 29 marca

  • 40zł

  Po dwoch latach koncertowania z recitalem piosenek francuskich z albumu „Od Piaf do Garou” Michał Bajor rozpoczyna nową koncertową i fonograficzną przygodę.
  Nagrał swoją 18 płytę pt. „Moje podroże”.

  13 (to szczęśliwa dla artysty liczba) autorskich tekstow napisał specjalnie dla niego mistrz, Wojciech Młynarski.
  Muzykę skomponowali tak uznani tworcy jak Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także świetni muzycy grający w zespole Michała: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak.

  Piosenki opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podrożach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt – znaku zodiaku, spod ktorego jest Michał.

  Utwory są, jak zawsze u Michała Bajora, bardzo rożnorodne: od nostalgicznych i dramatycznych po zabawne, a nawet żartobliwe. I jedno je mocno łączy – są niezwykle osobiste. Piękne, mądre teksty Wojciecha Młynarskiego są bardzo wyraziste i porywające. I to zarowno te poważne, jak i te pogodne. A kompozycje tak znakomitych muzykow dopełniają całości tego nowego, artystycznego wyzwania artysty.

  Tradycyjnie, po nagraniu kolejnego krążka, Michał rozpoczyna trasę koncertową, ktora potrwa dwa sezony. Na koncercie znajdzie się rownież kilka piosenek z jego starszego repertuaru, jak m.in. „Ogrzej mnie”, „Błędny rycerz”, „Początek drogi” czy „Moja miłość największa”. Wszystkie autorstwa Wojciecha Młynarskiego. Oczywiście, pomysł na kolejny, 19 album już jest... Ale na razie artysta serdecznie zaprasza Państwa do posłuchania repertuaru z płyty „Moje podroże” i ma nadzieję na szybkie spotkania na koncertach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?