Wybierz region

Wybierz miasto

  Moda Na Nowaki - Kabaret Nowaki

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. plac Żeromskiego/7, +48 77 463 00 50

  20:00 Niedziela, 15 listopada

  • 40zł

  Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trojka zielonogorskich artystow. Ich praca od kilku lat przynosi rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, ktora polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposob poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Pirog – pełni energii, ktorą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerow.

  Ich najnowszy program „Moda na Nowaki” to dowod na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespoł. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, ktore są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. Nowaki zgłębiają tematykę kobiecego wybierania się na przyjęcia i męskiego spojrzenia na ten problem. Ich skecze dotyczą także perypetii nauczycieli na wycieczce klasowej, dylematow generała na zakupach i ostrzegają przed pewnym osobliwym hotelem.

  Młodość i doświadczenie Nowakow procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspolną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań