Wybierz region

Wybierz miasto

  Muzyczne Walentynki z Beatą Przybytek

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. plac Żeromskiego/7, +48 77 463 00 50

  18:30 Środa, 14 lutego

  • 20zł

  Strzelecki Ośrodek Kultury w Strzelcach Opolskich zaprasza na:
  Muzyczne Walentynki z Beatą Przybytek

  14.02.2018, godz. 18:30

  ***
  Beata Przybytek - wokalistka, pianistka, kompozytorka. Ukończyła Państwowe Liceum Muzyczne w Bielsku-Białej oraz Akademię Muzyczną w Katowicach. Wykładowca w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.
  Uznawana za jeden z najciekawszych polskich głosow. Nagrodzona prestiżową nagrodą muzyczną Programu III Polskiego Radia im. Mateusza Święcickiego "Mateusz Trojki 2013”. Jej kariera wokalna zaowocowała do tej pory albumami: You Don’t Know What Love Is (2003), The Island (2004), Wonderland (2006, dystrybuowany w Polsce i w Japonii), I’m Gonna Rock You (2012) oraz Czemuż się dzisiaj weselić nie mamy (2013). Artystka ma na koncie wspołpracę z takimi tuzami polskiej sceny jazzowej jak Jan Ptaszyn Wroblewski, Janusz Muniak, Jarosław Śmietana, Piotr Wojtasik, Bernard Maseli, Wojciech Karolak czy Jazz Band Ball Orchestra.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań