Wybierz region

Wybierz miasto

  Noc Muzeów 2016. Nocne tajemnice dinozaurów w JuraPark Krasiejów

  Jura Park - Park Nauki i Rozrywki Krasiejów
  Krasiejów, ul. 1 Maja/10

  18:00 - 22:00 Sobota, 14 maja

  • Wstęp wolny

  W sobotę 14 maja wszystkich miłośnikow prehistorii zapraszamy na noc muzeow do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie.

  Tego dnia od godz. 18:00 wejście do całego kompleksu będzie darmowe. Do godz. 22:00 będzie można podziwiać nie tylko tajemnice naszej planety w tunelu czasu czy podwodnych mieszkańcow w prehistorycznym oceanarium.
  Na terenie Parku Nauki i Ewolucji Człowieka w Krasiejowie odbędą się specjalne spektakle interaktywne. Poprowadzi je paleontolog dr Andrzej Boczarowski – głowny konsultant naukowy kompleksu edukacyjnego w Krasiejowie. Już o godz. 18:00 w Sali kinowej PNiEC na wszystkich zainteresowanych czeka opowieść „I stało się życie”. Z kolei o godz. 19:40 rozpocznie się przygoda z wielkoskalową strukturą Wszechświata w ramach pokazu „Sfery Świata II”.
  To nie koniec niespodzianek, jakie przygotowaliśmy. W preparatornii odbędą się specjalne zajęcia związane z tajemnicami zawodu paleontologa. Z kolei odwiedzających wieczorową porą JuraPark zapraszamy na specjalny nocny spacer pośrod 200 jurajskich mieszkańcow naszego kompleksu. Noc muzeow w Krasiejowie zakończy o godz.21.30 pokaz Teatru Tańca i Ruchu z Ogniem „Manticora”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?