Wybierz region

Wybierz miasto

  Opolskie Kino Objazdowe w Ozimku

  Dom Kultury w Ozimku
  Ozimek, ul. Dłuskiego/4, +48 77 465 11 39

  16:00 Wtorek, 29 września

  • Brak informacji o cenie

  Powrot kina do Domu Kultury. Zapraszamy na pierwsze seanse. Minionki, Everest i Żyć nie umierać

  Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na reaktywację ozimskiego kina. Opolskie Kino Objazdowe, cieszące się zainteresowaniem mieszkańcow wszystkich miejscowości pozbawionych w ostatnich latach dostępu do kina, rozpocznie swoje seanse w Domu Kultury w Ozimku. Pierwsze filmy zobaczyć będzie można w godzinach: 16.00 - Minionki; 18.00 - Żyć nie umierać; 20.00 - Everest.

  Seanse proponowane naszej publiczności odbywać się mają w każdą drugą sobotę miesiąca, ale inauguracja kina odbędzie się we wtorkowe popołudnie i wieczor, 29 września.

  Seanse:

  GODZINA 16:00

  Minionki / Animacja dla dzieci i dorosłych. Jeden z największych hitow frekwencyjnych tego roku. Film jest spin- offem popularnej serii "Despicable Me" ("Jak ukraść księżyc" i "Minionki rozrabiają"). Tym razem towarzyszyć będziemy Minionkom poszukujących dla siebie przywodcy, łotra nad łotrami, ktoremu mają zamiar służyć. Przez całe wieki służba taka każdorazowo kończyła się klęską lidera, zaś Minionki musiały rozpoczynać swe poszukiwania od nowa. Gdy utracą nadzieję i pogrążą się w apatii, trzech z nich postanawia jeszcze raz sprobować szczęścia i odnaleźć potwora, ktoremu będą mogły służyć bezgranicznie. Emocjonująca podroż, pełna humoru i przedziwnych przygod, doprowadzi ich ostatecznie do Wielkiej Brytanii, gdzie Minionki zostaną wplątane w walkę o tron i kilka innych, pomniejszych awantur.

  GODZINA 18:00

  Żyć nie umierać / Najnowszy film z Tomaszem Kotem ("Skazany na buesa", "Bogowie"), ktory swoją premierę miał 28 sierpnia. Po raz kolejny Tomasz Kot odgrywa rolę autentycznej postaci (tym razem jedynie się nią inspirując). "Żyć nie umierać" Macieja Migasa to historia umierającego na raka aktora Bartka (Tomasz Kot), odgrywającego chałtury w popularnym show telewizyjnym. Ostatnie trzy miesiące życia postanawia spędzić na probie uporządkowania własnych spraw, chce pogodzić się z corką i naprawić relacje z otoczeniem. Z poczuciem humoru i pogodą ducha żyje odtąd tak, by niczego po drodze nie zaprzepaścić, wszystko zauwazyć i w miarę możliwości przezyć w pełni każdą mijającą chwilę..

  GODZINA 20:00

  Everest / Największy hit września (Premiera Polska odbyła się 18.09). Film Baltasara Kormakura ("101 Reykjavik", "Bagno", "Na głębinie" i "Agenci"), jest udramatyzowaną rekonstrukcją jednej z najtragiczniejszych wypraw na Mount Everest. W maju 1996r. w ciągu jednego dnia zginęło wśrod śniegow 15 wspinaczy. Film opowiada historię jedynie inspirowaną tamtymi wydarzeniami. Ośmioosobowa grupa himalaistow pod przewodnictwem Roba Halla (Jason Clarke) probuje zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami i własnymi słabościami. W walce ze śmiertelnym zimnem, nawałnicami śnieżnymi i brakiem tlenu przetrwanie będzie szczegolnie trudne, w niektorych wypadkach zaś- niemożliwe. "Everest" to sensacyjny i katastroficzny film o granicach ludzkiej wytrzymałości.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?