Wybierz region

Wybierz miasto

  Power Play

  Klub Bora Bora Zawadzkie
  Zawadzkie, ul. Szpitalna/47, +48 60 234 11 16

  Piątek, 29 maja

  • Brak informacji o cenie

  Power Play

  Początki grupy Power Play to rok 2001. Zespoł powstał z inicjatywy lidera - Sylwestra Gazdy.
  Od roku 2009 zespoł tworzy muzykę autorską. Efektem tego wydane są 3 albumy i 2 single. Największe hity zespołu to „Zawsze cos (oj tam oj tam)", "Wole Ole", „Banan", „Bez Ciebie", "Chce się żyć" i wiele innych...

  Powstały rownież wideoklipy, ktore emitowane są w stacjach ogolnopolskich oraz cieszą sie dużą popularnością w internecie. Grupa ma na swoim koncie setki zagranych koncertow i eventow.

  Formacja Power Play słynie z show jaki robi na scenie! Żywe instrumenty odrożniają grupę od innych ekip dance i wprowadzają świeży oddech na scenie muzyki tanecznej. Podczas występow rozdawane są setki płyt(zawierających zawsze największe hity) oraz dziesiątki gadżetow. Repertuar dobierany jest stylistycznie do charakteru imprezy oraz jej uczestnikow .

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?