Wybierz region

Wybierz miasto

  Premiera Łamigłówki i pokaz Łamigłówki 2.0

  Dom Kultury w Ozimku
  Ozimek, ul. Dłuskiego/4, +48 77 465 11 39

  18:00 Sobota, 21 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na premierowe prezentacje spektaklu teatru Fieter pt. Łamigłowka, ktore odbędą się w sobotę 21 kwietnia o godzinie 18.00 oraz 20.00.

  Premierom towarzyszyc będzie wernisaż wystawy prac plastycznych sekcji plastycznej Domu Kultury w Ozimku oraz powtorka spektaklu teatru Kto? pt. Łamigłowka 2.0.

  Wstęp za okazaniem wejściowek, dostępnych w sekratariacie i na portierni od środy.

  Spektakl Łamigłowka w wykonaniu teatru Fieter powstał 10 lat temu, jego obecna wersja została zrealizowana w nową obsadą: Martyna Mirowska i Tomasz Mehl. Scenariusz i reżyseria: Robert Konowalik. Wstęp za okazaniem wejściowek.

  Wystawę prac plastycznych, ktora będzie miała miejsce na holu domu kultury przygotowała Agnieszka Jarocka. Rozpoczęcie wernisażu następi o godzinie 18.45.

  Wstęp wolny.

  Spektakl Łamigłowka 2.0 w wykonaniu teatru Kto? odbędzie się o godzinie 19.15. Występują: Ewa Ciepły, Magdalena Kunysz, Beata Derus oraz Agata Kusy. Scenariusz i rezyseria: Robert Konowalik. Przedstawienie otrzytmało II nagrodę zespołową za spektakl oraz II nagrodę Aktosrką podczas ubiegłorocznego przeglądu Proscenium w Nysie. Wstęp wolny, bez wejściowek.

  Spektakle przeznaczone dla widzow dorosłych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań