Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl dla dzieci pt."Tajemnica skarbu na kurzej nóżce"

  Powiatowe Centrum Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. Dworcowa/23, +48 77 412 30 13

  16:00 - 17:00 Niedziela, 12 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Przedstawienie interaktywne. Zwraca uwagę na wartości płynące z czytania książek. Dzięki podroży w głąb czytanych historii dzieci pobudzają swoją wyobraźnię a co za tym idzie trenują kreatywność. Wiara w marzenia jest punktem zapalnym akcji.

  Bajka ta opowiada historię Matyldy i Beniamina, ktorzy odbywają podroż do świata baśni i czarow. Stary domowy strych zamienia się w krolestwo magii, gdzie nowo mianowani czarodzieje poznają kota Teodora i wraz z nim udają się na Łysą Gorę.

  Ich celem jest odnalezienie Tajemniczego Skarbu, przechowywanego przez złą

  i okrutną wiedźmę Teklę. Po drodze poznają pewnego zwariowanego mieszkańca zaczarowanego lasu, ktory niechcący podpowiada im, jak pokonać wiedźmę. Rodzeństwo podejmuje probę odzyskania Tajemniczego Skarbu.

  Niezwykle ważną rolę w tej historii mają do odegrania dzieci zasiadające na widowni. Tylko od nich zleży czy rodzeństwu uda się osiągnąć założony cel i ich podroż do świata wyobraźni zakończy się pomyślnie. Na szalę zostanie wystawiona braterska miłość oraz zaufanie, a walki z wiedźmą nie uda się wygrać bez wiedzy z zakresu (miejmy nadzieję) przeczytanych bajek.

  Czas trwania: ok. 50 minut

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań