Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl "Opowieści (nie tylko) dla dorosłych"

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. plac Żeromskiego/7, +48 77 463 00 50

  18:00 - 19:30 Niedziela, 23 kwietnia

  • 15zł

  „Opowieści (nie tylko) dla dorosłych” – to spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Ludzi Pracujących. Reżyseria: Kinga Wrobel i Aleksandra Pasoń.
  Strzelecki Ośrodek Kultury oraz Teatr Ludzi Pracujących zapraszają na spektakl „Opowieści (nie tylko dla dorosłych)”. Pewne życiowe prawdy nigdy nie zmieniają swego znaczenia. Proste, zabawne sytuacje życiowe niezależne od czasu i przestrzeni potrafią bawić nas i uczyć, tylko dlaczego wciąż nie potrafimy wyciągać wnioskow i wciąż tak samo naiwnie błądzimy w życiowych meandrach? Człowiek jest istotą skłonną do popełniania błędow, śmiejemy się z tego, czego i Państwu życzymy. Spektakl łączy rożne techniki teatralne, bo forma ma znaczenie, treść zawsze ta sama. Znow postaramy się zaskoczyć naszych widzow – zapowiadają aktorzy tego młodego duchem tworu teatralnego. W składzie aktorskim widzowie będą mogli zobaczyć wielu sympatycznych ludzi znanych z zupełnie innych sytuacji.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań