Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl teatralny - STRZELCE 2050

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. plac Żeromskiego/7, +48 77 463 00 50

  18:00 Środa, 13 czerwca

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na fantastyczny dosłownie i w przenośni spektakl teatralny w wykonaniu utalentowanej grupy młodzieżowej "Dzieci Dionizosa". Czy futurystyczna wizja Strzelec w roku 2050 jest aż tak nierealna- musicie koniecznie zobaczyć to na własne oczy.

  STRZELCE 2050 Zapraszamy na fantastyczny dosłownie i w przenośni spektakl teatralny w wykonaniu utalentowanej grupy młodzieżowej "Dzieci Dionizosa". Czy futurystyczna wizja Strzelec w roku 2050 jest aż tak nierealna- musicie koniecznie zobaczyć to na własne oczy.riusz bazowaliśmy na tym, co rodzi się na naszych oczach lub już funkcjonuje. Sztuczna inteligencja, roboty, z ktorymi dziennikarze przeprowadzają wywiady jak z ludźmi, algorytmy, ktore tworzą muzykę – to już teraźniejszość. My staramy się opowiedzieć, w ktorym kierunku to zmierza. STRZELCE 2050 to spektakl pełen poczucia humoru, wzruszeń i efektow specjalnych.

  13 czerwiec 2018, 18:00
  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Wstęp bezpłatny

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań