Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkania autorskie z Katarzyną Majgier

  Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku
  Ozimek, ul. Dłuskiego/4

  09:00 Środa, 29 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Wojewodzka Biblioteka Publiczna w Opolu
  oraz Dyskusyjne Kluby Książki woj. opolskiego i biblioteki publiczne
  zapraszają na spotkanie autorskie z Katarzyną Majgier


  Autorka odwiedzi Dyskusyjny Klub Książki i biblioteki:
  27.04 - BP w Praszce godz.10.00
  27.04 - BP w Łambinowicach – filia w Wierzbiu (DKK) godz. 17.00
  28.04 - GBP w Komprachcicach godz. 9.00
  28.04 - MiGBP w Nysie godz. 12.00
  29.04 - BP w Ozimku godz. 9.00

  Katarzyna Majgier - (ur. 30 grudnia 1973 roku w Krakowie) – polska autorka książek dla dzieci i nastolatkow.

  Nazywam się Katarzyna Majgier i od pewnego czasu mogę o sobie mowić, że jestem pisarką. Piszę odkąd się nauczyłam tej bardzo przydatnej sztuki (czyli baaardzo długo), a od pewnego czasu moje książki są wydawane i można je znaleźć w księgarniach. Cieszy mnie to, bo lubię znajdować swoje książki w księgarniach :)

  Pierwszą moją wydaną książką miała być "Amelka", napisana w 2003 roku, ale tak się złożyło, że wyprzedziła ją kolejna książka, napisana dwa lata poźniej. W roku 2006 kilka tygodni przed "Amelką" ukazała się "Trzynastka na karku", ktora spotkała się z tak ciepłym przyjęciem czytelniczek, że postanowiłam napisać kolejne części przygod bohaterow: "Marzycielki" (2007), "Po co mi chłopak?" (2008) oraz "Miłość ci wszystko wyPaczy" (2009) i "Gdybym była czekoladą" (2010). Kolejne książki to wydana w 2008 roku powieść o nastolatkach zakładających zespoł muzyczny "Przeboj na pięć" i przeznaczona dla młodszych czytelnikow "Misiek, co ty opowiadasz?!" (2010). Najnowsza książka "Świat według Vanessy" ukazała się w maju 2012.

  Pisanie książek nie jest moim jedynym zajęciem, poza nim prowadzę serwisy internetowe, jestem autorką scenariuszy gier komputerowych i artykułow prasowych oraz robię wiele innych rzeczy. W związku z tym nie zdążam napisać wszystkiego, co przychodzi mi do głowy, a nie brakuje mi inspiracji - zwłaszcza nastoletni i dorośli internauci nieustannie mi ich dostarczają

  [http://katarzyna.majgier.pl/omnie.php]

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań