Wybierz region

Wybierz miasto

  Streets Owners - międzynarodowa rewia kaskaderska

  Stadion miejski
  Strzelce Opolskie, ul. Strzelców Bytomskich/2a

  17:00 Wtorek, 3 maja

  • 20zł

  Streets Owners - międzynarodowa rewia kaskaderska... bez udawania, bez kompromisow, bez litości dla sprzętu! Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu, w tym samym czasie...
  Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń.Show, ktorego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy... sztuka, ktora nie toleruje iluzji i połśrodkow. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisow, bez litości dla sprzętu... na full mocy!

  Decydując się na realizację przedsięwzięcia do wspołpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistow z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.
  Zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła. Skorzystamy ze sprzętu, na ktorym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd. Klasyczne sekwencje zaprezentujemy w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji.
  Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego głowny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji. Zapraszamy

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań