Wybierz region

Wybierz miasto

  Strzeleckie Spotkania Podróżników - Mieczysław Bieniek

  Powiatowa Biblioteka Publiczna w Strzelcach Opolskich
  Strzelce Opolskie, ul. Dworcowa/23

  18:00 Piątek, 15 maja

  • Brak informacji o cenie

  Spotkanie odbędzie się 15.05.2015 o godzinie 18.00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Strzelcach Opolskich na ul. Dworcowej 23.

  Dla tych, ktorzy marzą o podrożach, dla tych, ktorzy lubią poznawać ciekawych ludzi, a także dla tych, ktorzy pragną spędzić wieczor inaczej niż przed telewizorem, zorganizowaliśmy spotkanie w ramach Strzeleckich Spotkań Podrożnikow z niezwykłą osobą, z człowiekiem, ktory mieszka na Śląsku, pochodzi z tradycyjnej rodziny, przez 27 lat pracował jako gornik w kopalni i… nie bał zmierzyć się z życiem, ze sobą i ze światem.

  Przypadek sprawił, że krainę kopalni Mieczysław Bieniek zamienił na głośne, kolorowe, pachnące curry i imbirem Indie. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to w kolejnym czasie „Hajer” poznał Dalajlamę, przeszusował na rowerze przez Rosję, wyruszył stopem do Azerbejdżanu, zwiedził mnostwo krain, państw, miejsc, a to wszystko za jeden uśmiech lub dorywczą pracę ramię w ramię z tubylcami.

  Nic dodać, nic ująć – zapraszamy do podroży, w ktorą zabierze nas Mieczysław Bieniek. Tym razem z „Hajerem” wyruszymy autostopem i pieszo do Afryki, zmierzymy się z dzikimi zwierzętami, gościnnymi tubylcami – ich kulturą, życiem codziennym, poczujemy czym jest prawdziwe ciepło…

  Zabierzmy z sobą ciekawość świata, dobry humor i wyruszajmy!

  Po spotkaniu będzie można zakupić książki Mieczysława Bieńka z jego dedykacja i autografem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?