Wybierz region

Wybierz miasto

  TOBY z Monachium - Zakochany w Śląsku

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Opolskie, ul. plac Żeromskiego/7, +48 77 463 00 50

  19:00 Piątek, 9 marca

  Toby z Monachium nie zwalnia tempa w 2017 roku. Po wielkim sukcesie utworu "Tynsknota za Śląskiem'' Toby nagrał kolejny przeboj, tym razem o pięknych dziewczynach z naszego regionu. Zakochany w Śląsku to pierwszy singiel promujący nowy album Tobiego, ktory został nagrany po polsku.

  W 2018 Toby rozpocznie trasę koncertową po Polsce, bilety na pierwsze koncerty już są w sprzedaży. Jak na razie Toby wystąpi gościnnie na kilku koncertach wraz z Teresą Werner.

  Toby jest częstym gościem w programie TVS ''Szlagierowa Biesiada'' w , ktorym to prezentuje aktualne hity z Niemiec.
  Przeboje z najnowszego polskojęzycznego albumu zostały nagrane w studio Andyego&Lucii w Wuppertalu. Płyta została wydana w wytworni Almara Records przy wspołpracy z agencją ESKA z Zabrza.

  Aktualnie jego singiel ''Zakochany w Śląsku'' został piosenką miesiąca w Radiu Silesia i coraz częściej prezentowany jest słuchaczom w innych rozgłośniach radiowych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań