Wybierz region

Wybierz miasto

    Zbigniew Wodecki

    Powiatowe Centrum Kultury
    Strzelce Opolskie, ul. Dworcowa/23, +48 77 412 30 13

    18:00 Sobota, 8 października

    • Brak informacji o cenie

    Zbigniew Wodecki:
    Artysta rozpoczął swą przygodę z muzyką już w wieku 5 lat. Z wyrożnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, Zygmuntem Koniecznym, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej.
    Jako wokalista zadebiutował w latach 70. XX wieku. Wszyscy znamy jego niezapomniane przeboje „Chałupy”, „Zacznij od Bacha”, „Izolda” czy „Pszczołka Maja”. Laureat wielu konkursow i festiwali. Instrumentalista, kompozytor, aranżer. Sam o sobie mowi, że jest „śpiewającym muzykiem”. Lista jego osiągnięć muzycznych jest bardzo długa, a przecież ciągle nie jest zamknięta! W roku 2014 wydał swoją kolejną płytę studyjną „platyNOWA”.
    Marzy także o lansowaniu młodych, zdolnych ludzi, ktorych kreowałby na prawdziwe gwiazdy. Był gospodarzem telewizyjnego programu muzycznego TVN „Droga do gwiazd”, „Twoja droga do gwiazd” oraz jednym z jurorow w polskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

    Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

    Zgłoś wydarzenie do moderacji

    Ilość znaków do wykorzystania: 140

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań