Anna Stebel

avatarAnna Stebel

Strzelce Opolskie

Kościół Boży w Strzelcach Opolskich

2020-04-05 21:31:52

Dom Łaski Kościół Boży w Strzelcach Opolskich.
Spotykamy się w każdą niedzielę o godzinie 11 w budynku gdzie dawniej mieściła się siłownia Ares przy ulicy
Mickiewicza 6A. Jesteśmy kościołem protestanckim, wierzymy, że zbawienie jest darmo z łaski dla każdego, kto szczerze poprosi o to Pana Boga. Wierzymy, że Kościół jest Domem, to znaczy, że staramy się traktować wzajemnie, jako rodzina. Możemy się różnić, czasami nie zgadzać, ale to nie zmienia faktu, że jesteśmy częścią tego Domu. Każdemu z nas Bóg okazał łaskę nie ważne ile musiał nam przebaczyć. Czujemy się powołani, aby okazywać również łaskę innym, bo sami ją otrzymaliśmy.Modlimy się o Strzelce Opolskie i okolice, aby Bóg otaczał je opieką.
Jest to szczególnie istotne teraz w obliczu epidemii koronawirusa. Z tego też powodu obecnie spotykamy się przy użyciu Internetu, ale nie wpadamy w panikę. Wierzymy, że Bóg jest większy niż jakikolwiek wirus i ma moc ochronić nasze kochane miasto i okolice.
Niech Bóg was błogosławi.
Ania i Krzysiek

Jesteś na profilu Anna Stebel - stronie mieszkańca miasta Strzelce Opolskie. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj