NEONET w nowej lokalizacji. Od poniedziałku wielkie otwarcie i liczne promocje!

Materiał informacyjny NEONET

Już w najbliższy poniedziałek, 2 listopada, NEONET zaprasza mieszkańców Strzelec Opolskich do wizyty w nowym salonie. Wielkie otwarcie sklepu, znajdującego się w nowo otwartym centrum Premium Park przy ul. Marka Prawego 24B, rozpocznie się o godzinie 9 rano. Sieć oferuje klientom możliwość zakupów stacjonarnych, ale też zamówienia produktów na neonet.pl, z opcją odbioru w sklepie lub dostawą do domu.

Salon NEONET, umiejscowiony na terenie pasażu Premium Park, to nowoczesny i komfortowy punkt zakupowy, oferujący mieszkańcom Strzelec Opolskich szeroką ofertę sprzętu RTV i AGD. Mimo że sklep znajduje się w ścisłym centrum miasta, w jego sąsiedztwie dostępny jest duży parking dla zmotoryzowanych.

By w dobie pandemii zachęcić klientów do dokonywania bezpiecznych zakupów na odległość, NEONET przygotował specjalną akcję promocyjną – każdy, kto do 7 listopada zakupi duże AGD lub telewizor powyżej 40” w kwocie minimum 1000 zł, będzie miał gwarancję transportu w granicach miasta za symboliczną złotówkę.

Sieć NEONET, zgodnie z obowiązującymi restrykcjami sanitarnymi, zadba o bezpieczeństwo klientów także na miejscu – aby zachować dystans społeczny, jednocześnie na terenie sklepu będzie mogło przebywać maksymalnie 21 osób. Przy wejściu, w specjalnych dozownikach dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk i maseczki. Stworzona została również osobna strefa dla klientów oczekujących w kolejce. Ponadto, warto pamiętać, że istnieje możliwość zakupów online na neonet.pl, z gwarancją dostawy do domu lub bezpośrednim odbiorem na miejscu.

Nasi świetnie przygotowani doradcy czekają na Państwa w salonie przy ul. Marka Prawego 24B. Dokładamy wszelkich starań, żeby zakupy w naszym sklepie były bezpieczne. Drobiazgowo przestrzegamy restrykcji reżimu sanitarnego i stosujemy wymagane środki ochrony. Jesteśmy otwarci nie tylko dla klientów stacjonarnych, ale również dla wszystkich osób, które wybiorą zakupy przez internet – mówi Sebastian Dzierżak, Dyrektor Regionu w NEONET.

W trosce o klientów i pracowników, sieć zwraca się z prośbą do wszystkich odwiedzających salon o zachowanie minimum 1,5 metra odległości od innych oraz, w miarę możliwości, o dokonywanie płatności kartą.

Dodaj ogłoszenie