Sprawdź, kiedy nie będzie prądu w Opolu i województwie opolskim
Oddział: Opole / Region: Opole - planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej (na 5 dni do przodu)
21 maja
08:00-15:00 - ANTONIÓW ul. Stawowa, Jedlicka 2,2A,2B,3.
08:00-15:00 - Lubienia ul Polna nr 5, 7
14:00-15:00 - ANTONIÓW ul. Dylakowska 1-19, 2-22, Sosnowa, Polna.
22 maja
08:00-11:30 - Pępice,
23 maja
08:00-13:00 - Opole ul. 1-go Maja 7.
24 maja
08:00-13:00 - Opole ul. Malczewskiego 3.
09:00-13:00 - Opole ul. Nysy Łużyckiej 56.
25 maja
08:00-14:00 - Opole ul. Olimpijska 11-23 i 24-64.
08:00-15:00 - Opole ul. Rzeszowska 15 i 17.
08:00-15:00 - TARNÓW OPOLSKI ul. Glenska, Lipcowa 9 i 11.
11:00-15:00 - Pępice,
12:00-15:00 - Piastowice od nr: 1-65
Regiony Nysa, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle na kolejnych stronach
Oddział: Opole / Region: Nysa - planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej (na 5 dni do przodu)
21 maja
08:00-16:00 - Wójtowice,
08:00-15:00 - Stary Paczków, od budynków 48 i 42 do budynków 31 i 29
13:30-15:00 - Prudnik, ulice: Wyszyńskiego, Paderewskiego, Szopena
22 maja
08:00-10:00 - Stary Paczków, od budynków 48 i 42 do budynków 31 i 29
08:30-10:00 - w części Niemysłowic, Prudnik, ulica Słowicza
09:00-12:00 - Skoroszyce, ulice: Parkowa, Górna, Powstańców Śl.
09:00-13:00 - Czarnolas,
13:30-15:00 - w części Niemysłowic, Prudnik, ulica Słowicza
23 maja
08:00-10:00 - Stary Paczków, od budynków 48 i 42 do budynków 31 i 29
08:30-10:00 - Prudnik, ulice: Strzelecka, Słowiańska, Legnicka
08:30-10:00 - Prudnik, ulice: Broniewskiego, Prusa, Reymonta, Dąbrowskiego, Poniatowskiego, 1000-Lecia
13:30-15:00 - Prudnik, ulice: Strzelecka, Słowiańska, Legnicka
13:30-15:00 - Prudnik, ulice: Broniewskiego, Prusa, Reymonta, Dąbrowskiego, Poniatowskiego, 1000-Lecia
24 maja
08:00-10:00 - Stary Paczków, od budynków 48 i 42 do budynków 31 i 29
08:30-10:00 - Prudnik, ulice: Kościelna, Stara, Ratuszowa, Jagiellońska, Plac Farny, Rynek, Sobieskiego, Królowej Jadwigi, Damrota, Zamkowa, Batorego, Chrobrego, Gliwicka
13:30-15:00 - Prudnik, ulice: Kościelna, Stara, Ratuszowa, Jagiellońska, Plac Farny, Rynek, Sobieskiego, Królowej Jadwigi, Damrota, Zamkowa, Batorego, Chrobrego, Gliwicka
04:00-06:00 - Otmuchów, ulice: K.Miarki, Powstańców Śl., Sienkiewicza, Grunwaldzka, Traugutta, Ogrodowa
08:00-10:00 - Stary Paczków, od budynków 48 i 42 do budynków 31 i 29
08:30-10:00 - Prudnik, ulice: Kościelna, Stara, Ratuszowa, Jagiellońska, Plac Farny, Rynek, Sobieskiego, Gimnazjalna, Parkowa, Kościuszki, Szarych Szeregów, Sądowa, Pocztowa
09:00-13:00 - Chróścina, ulice: Kolejowa, Stawowa, Kasztanowa, Nyska, Stara, Równa, Drzewna, Ogrodowa
09:00-13:00 - w części miejscowości Starowice Dolne,
13:30-15:00 - Prudnik, ulice: Kościelna, Stara, Ratuszowa, Jagiellońska, Plac Farny, Rynek, Sobieskiego, Gimnazjalna, Parkowa, Kościuszki, Szarych Szeregów, Sądowa, Pocztowa
Oddział: Opole / Region: Kluczbork - planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej (na 5 dni do przodu)
21 maja
08:00-14:30 - Radomierowice i Młodnik całe.
22 maja
07:30-08:30 - Wierzbica Dolna PGR i Ligota Mała.
08:00-14:30 - Krzywiczyny cała wieś.
13:30-14:30 - Wierzbica Dolna PGR i Ligota Mała.
23 maja
07:30-08:30 - Łowkowice całe.
08:00-14:30 - Dąbrowa, cała.
08:00-10:00 - Głuszyna, ul. Główna 29-67, Krótka 1-5, Długa 16-30 oraz Zakład Meblowy PROSNA i Tartak
13:30-14:30 - Łowkowice całe.
24 maja
08:00-09:00 - Wołczyn ul. Szymonowska.
13:30-14:30 - Wołczyn ul. Szymonowska.
15:00-16:30 - Proślice Elewatory i Owczarnia.
25 maja
08:00-14:30 - Miechowa cała i Kostów Wodociągi.
15:00-16:30 - Proślice Elewatory i Owczarnia.
Oddział: Opole / Region: Kędzierzyn-Koźle - planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej (na 5 dni do przodu)
21 maja
08:00-15:00 - W miejscowości Gogolin ul. Ligonia Nr 79, 81, 83.
09:00-13:00 - W miejscowości Baborów ul. Fabryczna nr 1, Moniuszki od nr-u 8 do 16, nr 13 i działka nr 554/3, Kolejowa od nr-u 1 do 15, Plac Dworcowy, Powstańców od nr-u 1 do 37 i od nr-u 2 do 40.
11:09-13:15 - Jemielnica ul. Puławskiego i przyległe
13:00-13:30 - W miejscowości Baborów ul. Głubczycka od 15 do końca i od nr-u 26 do końca, Kolejowa dz. nr 641/19, Moniuszki nr 9 i dz. nr. 527/2 Poczta, Opawska od nru-3 do 33 i od nr-u 8 do 14, Polna od nr-u 1 do 21 i od nr-u 2 do 20, Nowa od nr-u 1 do 5 i od nr-u 2,2A do 8, Kresowa nr 1 Piekarnia, Powstańców od nr-u 17 do 95 i od nr-u 44 do 94, obiekty Oczyszczalni i byłego POM, obiekt techniczny PKP dz. nr 1445. miejscowość Czerwonków.
13:00-13:30 - W miejscowości Baborów ul. Głubczycka od 15 do końca i od nr-u 26 do końca, Kolejowa dz. nr 641/19, Moniuszki nr 9 i dz. nr. 527/2 Poczta, Opawska od nru-3 do 33 i od nr-u 8 do 14, Polna od nr-u 1 do 21 i od nr-u 2 do 20, Nowa od nr-u 1 do 5 i od nr-u 2,2A do 8, Kresowa nr 1 Piekarnia, Powstańców od nr-u 17 do 95 i od nr-u 44 do 94, obiekty Oczyszczalni i byłego POM, obiekt techniczny PKP dz. nr 1445. miejscowość Czerwonków.
22 maja
07:00-15:00 - W miejscowości Kędzierzyn-Koźle Kuźniczki przy ul. Grunwaldzkiej, Jodłowej, Głogowej, Topolowej, Gajowej ,Starowiejskiej, Ogrodowej
08:00-15:00 - W miejscowości Dzielów Gospodarstwo Rolne Matejka Ewa
08:00-08:30 - W miejscowości Dzielów i Raków obiekty Hydroforni
08:00-15:00 - W miejscowości Gogolin ul. Ligonia Nr 79, 81, 83.
14:00-14:30 - W miejscowości Dzielów i Raków obiekty Hydroforni
23 maja
08:00-15:00 - W miejscowości Gogolin ul. Ligonia Nr 79, 81, 83.
08:00-15:00 - W miejscowości Gogolin ul. Ligonia Nr 79, 81, 83.
25 maja
08:00-12:00 - W miejscowości Reńska Wieś ul. Rajska działka nr. 916/2
OPOLSKIE INFO - 18.05.2018
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?